Aktualności

Szanowni Państwo !

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w kraju,

z tytułu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, iż zgodnie z wydanymi zaleceniami, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne,

od 24 marca 2020 roku – do odwołania epidemii

wprowadza czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu biura polegające na: ograniczeniu bezpośredniego kontaktu i obsługi interesantów.

W tym okresie:

  • Kasa NIE będzie czynna do odwołania - wszelkie płatności można realizować drogą elektroniczną (poprzez przelewy internetowe) zlecenia stałe lub za pośrednictwem banków (PKO, BS).
  • Wszystkie inne sprawy można zgłaszać telefonicznie pod nr:

               - biuro: tel. 86 275-06-93

               - w sprawach awarii: tel. 86 275-24-86

lub drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tak jak poprzednio:

  • Prosimy o ograniczenie wizyt w biurze Sp-ni do przypadków koniecznych i niecierpiących zwłoki;
  • Zgłoszenia dotyczące usterek i awarii będą realizowane wyłącznie w przypadkach wymagających natychmiastowej interwencji, pozostałe będą rejestrowane i załatwiane w terminie późniejszym;
  • Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez pocztę elektroniczną.

Spółdzielnia, pomimo wprowadzonych ograniczeń, nadal będzie realizować codzienne zadania, o ile to możliwe bez bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami, chyba że kontakt jest konieczny.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy. Jednak nadzwyczajna sytuacja w jakiej się znaleźliśmy wymaga zastosowania nadzwyczajnych środków.

Apelujemy aby nie wychodzić z domu jeśli nie ma ku temu poważnej przyczyny. Przypominamy, że stosowanie się do zaleceń wydawanych przez odpowiednie służby pomoże szybciej i bezpiecznej przebyć sytuację, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

                                                                                       Zarząd Spółdzielni