Aktualności

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wysokiem Mazowieckiem uprzejmie informuje, iż w ramach termomodernizacji budynku Ludowa 48 w Wysokiemu Mazowieckiem przystępujemy do modernizacji instalacji oświetleniowej klatek schodowych i piwnic. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanym przetargu na wymianę oświetlenia w w/w budynku. Przetarg ma polegać na wymianie dotychczasowego oświetlenia na nowoczesne energooszczędne oświetlenie lampy – plafony w technologii LED wyposażone w czujnik ruchu.

Minimalne dane techniczne plafonów sufitowych na klatkach schodowych: moc źródeł światła 9-12 W, trwałość elementu LED > 50.000 godzin, minimalna gwarancja 2 lata. Zadysponowana ilość plafonów 42 sztuki.

Dane dotyczące instalacji oświetleniowej w piwnicach: ilość lamp do zamontowania – 16 sztuk, oprawy typu LAM, bez czujnika ruchu, moc 4-7 W.

Składając ofertę prosimy o podanie ceny jednostkowej jednej oprawy oświetleniowej z rozróżnieniem klatek schodowych i piwnic. W cenie prosimy uwzględnić demontaż starej i montaż nowej montaż nowej lampy.

Termin składania ofert upływa w dniu 21.11.2018r. Prace należy wykonać do 31.12.2018r. Jedynym kryterium decydującym o wyborze oferenta będzie zaproponowana cena.